KONST / Litografier / Färglitografi 12422004
nr 1242 2004
John Piper
(1903-1992), Storbritannien
Färglitografi, Katedral. Signerad, numrerad 46/50. Motivet: 64x48 cm
John Piper, bildkonstnär född 1903, död 1992.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 18 mars 2019
kl 20:34:44
14/3 08:37:38
14/3 08:38:12
18 mar